Проведена робоча зустріч з перевізниками, які надають послуги автобусних перевезень у Монастирищенській громаді

Дата: 11.01.2023 15:00

За дорученням міського голови Олександра Тищенка була проведена робоча зустріч з перевізниками, які надають послуги автобусних перевезень у Монастирищенській громаді, а саме з керівниками ПрАТ «Монастирищенське АТП-17140» Олегом Переборою та ФОП «Солод В.В.» Володимиром Солодом.

Під час наради обговорили існуючий стан справ у сфері надання послуг з перевезень пасажирів автобусним транспортом у громаді та, зокрема, питання відновлення роботи пасажирського транспорту та пільгового перевезення осіб, які мають право на пільговий проїзд.

Тож під час наради було прийнято рішення, відповідно до якого у 2023 році пільговими днями у роботі приміського транспорту визначаються друга та четверта п’ятниці місяця. Тобто в цьому місяці пільговими будуть 13 та 27 січня. Міський маршрут буде курсувати щоденно, крім суботи та неділі.

Компенсаційні виплати перевізникам за пільговий проїзд мешканців громади здійснюватимуться за рахунок бюджету громади.

Довідково: хто має право на пільговий проїзд і розклад руху пільгових автобусних маршрутів дивіться в інфографіці: