Провели в останню путь ГЕРОЯ!

Дата: 14.01.2023 17:01

Сьогодні, 14 січня, жителі Монастирищенської громади провели в останню путь Героя, жителя с.Копіювата, Миколу Мудракова, який загинув, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України.

Микола Анатолійович народився 4 травня 1980 року в м. Брянка Луганської області.

Після закінчення місцевої школи навчався у гірничому училищі у Луганську. Працював у шахті гірничим майстром. Служив у десантних військах.

Доля закинула його в Копіювату в 2011 році, купив будинок, завів господарство, будував плани на майбутнє.

Люблячий батько і чоловік, він душі не чув за своєю найменшою донечкою Ксюшею, завжди у клопотах, шукав заробітку, щоб прогодувати сім’ю.

Але все змінилось 24 лютого…

Він боровся за волю і свободу нашої держави і щиро вірив у те, що Перемога вже скоро прийде на нашу землю. Вірив і віддав в ім'я цієї Перемоги найцінніше – життя.

09 січня 2023 року стрілець-санітар аеромобільного відділення, солдат Мудраков Микола Анатолійович вірний військовій присязі, виявивши стійкість та мужність, загинув у бою за нашу Батьківщину.

Серце загиблого воїна зупинилось, але Герої не вмирають! Вони житимуть доти, доки ми про них пам’ятаємо.

Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким загиблого.

Вічна пам’ять Герою, який не шкодуючи власного життя захищав наш мирний сон і наше щасливе майбутнє.

Слава Україні! Вічна Слава нашим Героям!