Учні Монастирищенського ОЗЗСО І-ІІІ ст. "Ліцей "Ерудит" напередодні Дня Соборності України на площі Героїв Майдану – утворили «живий ланцюг єдності» – символ духовної єдності та свободи українського народу

Дата: 20.01.2023 13:00

Сьогодні, в умовах повномасштабного вторгнення, День Соборності для кожного з нас має особливе значення. Він нагадує, що потрібно об’єднати наші зусилля в боротьбі з ворогом, адже в єдності наша сила!

Тож учні Монастирищенського ОЗЗСО І-ІІІ ст. "Ліцей "Ерудит" напередодні Дня Соборності України на площі Героїв Майдану – утворили «живий ланцюг єдності» – символ духовної єдності та свободи українського народу.

Хлопчики та дівчатка з кульками, прапорами та плакатами з назвами українських міст, вигукуючи «Україна соборна! Разом до Перемоги!», взялись за руки та з належною їм впевненістю та гордістю продемонстрували прагнення кожної української дитини – жити у вільній, незалежній, соборній Україні.

Тільки разом збережемо незалежність Батьківщини!

Дякуємо Захисникам, що наближають день Перемоги!