Учні Монастирищенського ОЗЗСО І-ІІІ ст. "Ліцей "Ерудит" напередодні Дня Соборності України на площі Героїв Майдану – утворили «живий ланцюг єдності» – символ духовної єдності та свободи українського народу
Сьогодні, в умовах повномасштабного вторгнення, День Соборності для кожного з нас має особливе значення. Він нагадує, що потрібно об’єднати наші зусилля в боротьбі з ворогом, адже в єдності наша сила!
Тож учні Монастирищенського ОЗЗСО І-ІІІ ст. "Ліцей "Ерудит" напередодні Дня Соборності України на площі Героїв Майдану – утворили «живий ланцюг єдності» – символ духовної єдності та свободи українського народу.
Хлопчики та дівчатка з кульками, прапорами та плакатами з назвами українських міст, вигукуючи «Україна соборна! Разом до Перемоги!», взялись за руки та з належною їм впевненістю та гордістю продемонстрували прагнення кожної української дитини – жити у вільній, незалежній, соборній Україні.
Тільки разом збережемо незалежність Батьківщини!
Дякуємо Захисникам, що наближають день Перемоги!