Благодійний фонд «Запорука» продовжує допомагати Монастирищині у підтримці внутрішньо переміщених осіб

Дата: 20.01.2023 15:35

Наша громада прихистила у себе людей, які постраждали внаслідок повномасштабного російського вторгнення. Міська влада спільно із партнерами продовжує створювати комфортні умови для їх тимчасового перебування в громаді. Зокрема, завдячуючи президентці та засновниці благодійного фонду «Запорука» Наталії Оніпко, місце тимчасового перебування для ВПО поповнилося двома холодильниками, двома пральними машинами та морозильною камерою.

Висловлюємо слова щирої вдячності Благодійний фонд Запорука та ГО ХВИЛЯ ДОБРА за співпрацю, турботу, підтримку та ваші щирі і чуйні серця.

Підтримку було надано в межах проєкту RELIEF, що впроваджується організаціями Благодійний фонд Запорука та Soleterre Onlus за фінансової підтримки Італійського агентства з розвитку співробітництва (Agenzia Italiana per la Cooperazione allo Sviluppo).

#RELIEF #Soleterre #Запорука