Зігріємо серця нашою майстерністю

З – ЗІГРІЄМО

С – СОЛДАТІВ

У – УКРАЇНИ

Монастирищенська публічна бібліотека взяла участь в обласній бібліотечній новорічно-різдвяній акції «Зігріємо серця нашою майстерністю» організованою науково-методичним відділом ОУНБ ім. Тараса Шевченка з метою популяризації закладів культури як просторів розвитку творчості, волонтерства, утвердження національно-патріотичної свідомості членів громади, ВПО в номінації «Краща новорічно-різдвяна подарункова поробка»  для воїнів ЗСУ.

Нашим захисникам сьогодні як ніколи потрібне тепло та підтримка, тому працівники бібліотеки на чолі з директором Валентиною Григораш вирішили виготовити окопні свічки, залучити дітей до виготовлення поробок та оберегів для воїнів ЗСУ, зв’язати носки та зібрати для них смаколиків, які передамо на передову. Дякуємо всім, хто долучився до нашої справи!

Разом до Перемоги!

Слава ЗСУ!