Нагородили Почесною грамотою Черкаської обласної ради

Дата: 23.01.2023 15:00

Сьогодні міський голова Олександр Тищенко вручив Почесну грамоту Черкаської обласної ради СТОРОЖЕНКУ Володимиру Миколайовичу – інженеру з нагляду за безпечною роботою транспортних засобів групи по централізованому господарському обслуговуванню Управління освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради – за вагомий внесок у справу зміцнення обороноздатності України, активну волонтерську діяльність та громадянську позицію.

Володимир Стороженко від початку війни систематично доставляв українським воїнам їжу, ліки та інші критично важливі речі.

Володимир Миколайович подякував за відзнаку й зауважив, що допомога військовим - це спільна справа й без допомоги та підтримки жителів громади не було б й потрібного результату.

Вітаємо Володимира Стороженка із відзнакою та бажаємо міцного здоров'я, оптимізму, невичерпної енергії для реалізації планів та задумів задля наближення Перемоги!