Ремонт свердловини для додаткового об`єму води

Дата: 23.01.2023 16:20

За дорученням міського голови Олександра Тищенка сьогодні КП «МВУЖКГ» розпочало ремонт свердловини №3 Летичівського водозабору, яка рахувалася в резерві, але фактично не працювала. Ця свердловина багато років не використовувалася й була занедбана жителями міста.

Відновлення свердловини здійснюється з частковою заміною обсадної труби. Ще одна свердловина, в нинішніх умовах з постійним довготривалим відключенням електроенергії, дасть додатковий об`єм води для центрального водогону.

Фінансування робіт здійснюється міською радою.

Крім того, сьогодні міський голова Олександр Тищенко провів нараду за участі свого заступника Сергія Говраса, головного інженера Монастирищенських РЕМ Івана Лисинчука та інших спеціалістів РЕМ, директора КП «МВУЖКГ» Сергія Понури, депутатів міськради Володимира Солода та Олександра Бойка, де обговорили термінове сведення лінії електропостачання між КП «Теплокомуненерго» та свердловинами КП «МВУЖКГ» з метою забезпечення свердловин електроенергією під час тривалих відключень світла.