Стартував Чемпіонат громади з шахів серед дорослих

Дата: 29.01.2023 13:17

29 січня в Монастирищенській громаді розпочалися змагання  Чемпіонату  з шахів  серед дорослих.

В урочистій церемонії відкриття шахового свята взяли участь завідувач сектору молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Олександр Каплун, начальник відділу культури та туризму Юрій Кудін, суддя змагань Михайло Кудин.

Михайло Антонович нагадав шахістам правила гри й побажав усім цікавої гри, успіхів та нових перемог.

Турнір триватиме протягом 4 тижнів і проводиться відповідно до Правил Шахової гри ФІДЕ (для активних шахів)  із контролем часу – 15 хвилин на всю партію кожному учаснику.

Кожен учасник сьогоднішого етапу змагань мав власну стратегію і запекло прагнув перемогти, продумуючи свій хід та намагаючись зруйнувати плани суперника.

Та здобули перемогу цього дня ті, хто мав кращу логіку, більшу витримку і холодний розум.

Висловлюємо вдячність усім за участь у І етапі турніру, чудову атмосферу та хороший настрій!