Сім'я молодих лікарів отримала квартиру

Дата: 03.02.2023 10:43

Міська влада підтримує молодих фахівців, щоб зберегти у громаді висококваліфіковані кадри, тому з метою залучення до роботи у Монастирищенській лікарні молодих спеціалістів міська рада купує для них житло.

✨Міський голова Олександр Тищенко виконав приємну місію – вручив ключі від 4-кімнатної квартири лікарю травматологу КНП "Монастирищенська багатопрофільна лікарня" Юрію Михальському.

✨Юрій Віталійович випускник Вінницького національного медичного університету, уже третій рік працює травматологом у Монастирищенській багатопрофільній лікарні. Кабінет лікаря травматолога, мабуть, найвідвідуваніше місце у лікарні, тож і роботі доводиться віддаватися сповна.

✨Дружина Юрія Віталійовича Юлія теж лікар – терапевт. Нині проходить інтернатуру на базі Монастирищенської багатопрофільної лікарні у терапевтичному відділені. Разом подружжя виховує донечку Соломійку.

✨Вітаємо Юрія та Юлію Михальських й бажаємо професійного зростання, років плідної праці на сторожі здоров’я жителів нашої громади.