Завершився відкритий Чемпіонат громади з футзалу

Дата: 04.02.2023 16:26

4 лютого в місті Монастирище в спортивному комплексі  відбувся заключний етап відкритого Чемпіонату громади з футзалу.

За призові місця змагалися 6 команд: ФК «АВАНГАРД-ВЕТЕРАНИ» м.Монастирище, «МОНТЕ» м.Монастирище, «ДЮСШ» м.Монастирище, ФК «ЯТРАНЬ-80» м. Умань, СК «ОБРІЙ-Христинівщини» Талалаївка, СК« Жашківська- Громада» м.Жашків.

Позитивний настрій та доброзичливість створювали особисту атмосферу взаємопідтримки, незважаючи на безкомпромісну та запеклу боротьбу.

За підсумками змагань перше місце посіла команда СК «ОБРІЙ-Христинівщини» Талалаївка, друге - «МОНТЕ» Монастирище, третє - ФК «ЯТРАНЬ-80» м. Умань.

Кращим гравцем турніру став Олександр Казанюк (ФК «ЯТРАНЬ-80» м. Умань), кращим голкіпером – Олег Тертичний (ФК «АВАНГАРД-ВЕТЕРАНИ» м.Монастирище), кращим бомбардиром – Роман Потапов (СК «ОБРІЙ-Христинівщини» Талалаївка), кращим гравцем захисного плану – Артур Бакіцький («МОНТЕ» м.Монастирище).

Переможцям і призерам вручили кубки, медалі та грамоти.

Чемпіонат для команд був не легким, з поразками та перемогами. Але  спортсмени гідно представили свої громади, показали злагоджену, командну гру та волю до перемоги.

Вітаємо команди з гарною грою, а також дякуємо всім учасникам за чудовий турнір та дружню атмосферу.

Нових спортивних успіхів та здобутків!