Розпочався Чемпіонат області з футзалу

Дата: 05.02.2023 17:55

Сьогодні, 5 лютого,  на базі Монастирищенської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся перший ігровий день Чемпіонату області з футзалу ( вікова категорія 2011-2012 р.н.).

У змаганнях взяли участь вісім команд: «ДЮСШ Монастирище», СК «Базис – 2011» Кочубіївка, СК «Базис – 2012» Кочубіївка, «ДЮСШ» Тальне, «ДЮСШ» Маньківка, «Тірекс» Умань, «Фортуна» Христинівка, «РФШОК Зоря 75» Умань.

Гра була цікавою, насиченою та багатою на забиті голи. Футбольні команди показали злагоджену роботу. Відчувалося, що кожен із гравців викладається на всі сто відсотків та намагається зробити все, аби стати лідером турніру.

Турнір буде проводитися з лютого по березень 2023 року :  група А  -  в спортивному комплексі  Академії с.Білозіря, група Б -  в Монастирищенському спортивному комплексі.

Матчі проходитимуть по вихідних. До фінальної частини виходять  дві кращих команди  з кожної групи.