Країна Журналія

Дата: 08.02.2023 15:40

Сучасна українська періодика - одна із галузей дитячої літератури. Періодичні видання сприяють всебічному розвитку дитини, формують свідомість дітей. Адже сучасні діти не хочуть залишатися осторонь від тих подій, що відбуваються у світі.

Тому саме від улюблених журналів і газет вони очікують відповіді на свої запитання, а для багатьох із них - це можливість привчитися до регулярного читання та вироблення літературного смаку.

Сьогодні до Монастирищенської бібліотеки для дітей завітали учні 4-Б класу Монастирищенський ОЗЗСО І-ІІІ ст. "Ліцей "Ерудит" (вчитель Андрущак Олена Іванівна) на бібліотечний урок: "Країна Журналія".

Бібліотекар розповіла дітям про історію виникнення періодичних видань. Діти пізнали для себе багато різної і цікавої інформації, ділилися своїми враженнями. Із зацікавленістю слухали огляд дитячих журналів. І, звичайно взялися за справжнє знайомством з періодичними виданнями, які є в читальній залі нашої книгозбірні.