Для прихистку переселенців у Монастирищенській громаді передали генератор

Дата: 09.02.2023 12:36

Новий генератор для тимчасового прихистку переселенців у Монастирищенській громаді сьогодні отримали в межах співпраці між міською радою, Черкаською обласною військовою адміністрацією та Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців.

Генератора потужністю 52 кВт вистачить для заживлення усієї будівлі разом із котельнею, що дозволить створити комфортні умови перебування внутрішньо переміщених осіб тут навіть під час довготривалого відключення електроенергії.

Щиро дякуємо кожному з наших міжнародних партнерів, хто підтримує Україну й, зокрема нашу маленьку громаду, хто в ці важкі часи допомагає впоратися із викликами війни, коли росія продовжує тероризувати мирне населення.

Міська влада у свою чергу намагається створити усі умови для ВПО аби вони тут почувалися безпечніше й могли максимально швидко адаптуватися до життя на новому місці.