Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Відбулася нарада зі старостами громади, помічниками міського голови в селах та діловодами з актуальних питань

Дата: 10.02.2023 15:43
Кількість переглядів: 170

      10 лютого під головуванням міського голови Олександра Тищенка відбулася нарада зі старостами громади, помічниками міського голови та діловодами з актуальних питань.

     В ході наради державний нотаріус Олена Бондаренко спілкувалася з присутніми з питань вчинення ними нотаріальних дій.
    Олена Василівна вказала на  перелік нотаріальних дій, які можуть здійснювати старости у своїх округах, та  акцентувала увагу на типових помилках, що допускаються, та яким чином їм запобігти.

     Також під час наради обговорено ряд важливих питань щодо погосподарського обліку на території громади, ведення та заповнення актів обстеження, довідок,  організації роботи зі сплати земельного податку, інвентаризації комунального майна, алгоритму  дій посадових осіб старостинських округів щодо подачі пакету документів на отримання соціальних допомог  через  Пенсійний фонд,  роботи в програмному комплексі «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада»; повноважень у сфері реєстрації місця проживання фізичних осіб; систематизації та зберіганні документів тощо.

     В результаті обговорення питань порядку денного кожен з присутніх мав змогу висловити свою думку, поділитися досвідом роботи. Учасники наради обговорили проблемні питання, які виникають при виконанні посадових обов’язків, та шляхи їх вирішення.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора