МОНАСТИРИЩИНА СПОРТИВНА: ВАДИМ КИРИЧЕК – ТРЕНЕР ІЗ БОКСУ

Дата: 10.02.2023 15:47

Продовжуємо цикл матеріалів про тренерів-викладачів Монастирищенської дитячо-юнацької спортивної школи, вчителів фізичної культури, які готують наших спортсменів до змагань та перемог!

Хто вони - люди, які тренують, виховують і навчають наших дітей?

Киричек Вадим Іванович народився у м.Вінниця.

З 1982 року по 1990 рік  навчався у Монастирищенській школі № 1.

Потім навчання в Монастирищенському ПТУ № 25, Іллінецькому коледжі, Уманському державному педагогічному університеті ім..П.Тичини.

З 2004 року почав працювати тренером-викладачем з боксу у Монастирищенській дитячо-юнацькій спортивній школі.

Секція боксу успішно працює і досягла чималих успіхів. Серед  вихованців Вадима Івановича є кандидати в майстри спорту, призери,  переможці, учасники Міжнародних турнірів, Чемпіонатів України та  області.

У боксі суміщаються всі види спорту. Він розвиває витривалість, силу волі, дисципліну, координацію рухів, ввічливість у ставленні до свого суперника. Також бокс розвиває й інтелект, тому що під час поєдинку потрібно прораховувати стратегію і тактику, аналізувати дії суперника.

Вадим Киричек не просто допомагає досягати спортивних результатів, він вчить ставити цілі та добиватися їх, виховує  відповідальність, командний дух, пунктуальність та зібраність.

Такі тренери, як Вадим Іванович Киричек,  своєю щоденною наполегливою працею розвивають спорт на території нашої громади, які популяризують Монастирищенський край на різноманітних змаганнях.

Для багатьох є прикладом того, як цілеспрямованість та сила волі приносять такий високий результат.

____________________________________________________________________________________________

Монастирищенська ДЮСШ і надалі проводить свої тренування з таких видів спорту  як футзал, футбол, настільний  теніс, бокс та баскетбол.

Запрошуємо всіх охочих відвідати спортивні секції.

Дізнавайтесь деталі за номером телефону: 067-693-68-34.