В громаді продовжуються змагання Чемпіонату області з футзалу

Дата: 13.02.2023 10:00

11 – 12 лютого в спортивній залі Монастирищенського  спорткомплексу відбувся наступний етап змагань Чемпіонату області з фут залу (вікова категорія 2011 – 2012 р.н.) та перші ігри для вікової категорії 2013 -2014 р.н.)

У змаганнях беруть  участь вісім команд групи Б: «ДЮСШ Монастирище», СК «Базис – 2011» Кочубіївка, СК «Базис – 2012» Кочубіївка, «ДЮСШ» Тальне, «ДЮСШ» Маньківка, «Тірекс» Умань, «Фортуна» Христинівка, «РФШОК Зоря 75» Умань та вісім команд вікової групи ( 2013-2014 р.н.): «ДЮСШ» Монастирище, СК «Базис 2013», «ОЛІМП» Христинівка, «ДЮСШ» Тальне, «ДЮСШ» Маньківка, СК«Жашківська громада», «РФШОК» Ліцей, «РФШОК Зоря 75».

За результатами проведених матчів турнірна таблиця виглядає так:

Нагадуємо, що турнір  проводиться з лютого по березень 2023 року :  група А  -  в спортивному комплексі  Академії с.Білозір’я, група Б -  в Монастирищенському спортивному комплексі.

Матчі проходитимуть вихідними днями. До фінальної частини виходять  дві кращі команди  з кожної групи.

Бажаємо  юним футболістам гарних ігор та перемог !