Закохані у книгу

Дата: 14.02.2023 14:15

За доброю традицією у День Святого Валентина ми даруємо подаруночки не тільки коханому чи коханій, а й всім тим хто дорогий для нас. Напередодні свята в Монастирищенській бібліотеці для дітей відбувся майстер-клас "Серце - колір кохання" з виготовлення "валентинки" - незамінного атрибуту цього романтичного свята.                   Сучасні діти добре знають про свято всіх закоханих. Вони не тільки чекають на подарунки, а охоче дарують їх самі. Немає нічого милішого від валентинки виготовленої маленькими рученятами.

А для старших читачів в бібліотеці влаштована святкова імпреза: "Закохані у книгу". Під час зустрічі діти говорили про історію свята, про те що - кохання найзагадковіше з усіх людських почуттів. А такої кількості закоханих, як у бібліотеці немає ніде. Вони живуть на сторінках книжок. У цьому можна переконатися завітавши до бібліотеки і вибирати книги про неймовірні історії кохання.

Вітаємо всіх зі святом! Нехай у житті кожної людини буде більше добра, тепла і любові!