14 лютого –День книгодарування

Дата: 14.02.2023 16:45

Це одне з наймолодших свят, адже бере початок з 2012 року. Ініціатором відзначення такого дня став син американки Еммі Бродмур – засновниці сайту дитячої книги в США. Якось син блогерки запитав, чому немає такого особливого дня на рік, коли люди дарують книжки усім навколо. Блогерка поділилась ідеєю акції з читачами, після чого традиція почала стрімко розвиватися, а цю ініціативу підхопили активісти по всьому світові.

Ранок в Монастирищенській публічній бібліотеці розпочався з приємностей. Сьогодні в бібліотеку йшли з подарунками наші постійні користувачі, жителі громади, які регулярно купують книги та дарують їх книгозбірні, представники влади: заступник міського голови Зоряна Заворотна та начальник відділу соціальної політики та охорони здоров’я Катерина Скригун. Ми вдячні всім за подаровані книги, адже Книга може стати джерелом натхнення, яскравих вражень та емоцій, або навіть дороговказом в житті. Дякуємо за Ваше щиросердя, любов до книжок та увагу до бібліотеки.

І День книгодарування не закінчується, він триває цілий рік!

Хай повернеться добро до вас сторицею, наші дорогі меценати!