У Монастирищенській міській територіальній громаді працює мобільна бригада соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

Дата: 14.02.2023 16:00

Мобільна бригада працює за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, у координації з Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Міністерством соціальної політики України, ГО «Інноваційні соціальні рішення», завдяки фінансовій підтримці урядів Канади та США (Бюро гуманітарної допомоги USAID), а також Гуманітарного Фонду для України.

Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги:

• надає соціально-психологічні консультації та підтримку постраждалим від насильства;

• планово або екстрено реагує на звернення про випадки насильства;

• інформує про медичні, юридичні й інші послуги, які можна отримати для подолання наслідків насильства;

• скеровує постраждалих до інших загальних або спеціалізованих закладів;

• консультує постраждалих про їхні права та шляхи отримання допомоги;

• проводить інформаційно-просвітницьку діяльність для запобігання насильству.

Як працює мобільна бригада соціально-психологічної допомоги:

Звернутись до мобільної бригади може сама постраждала особа або правоохоронні установи, органи соцзахисту, інші служби, куди звертаються потерпілі (переадресація). Фахівці мобільної бригади надають безоплатну допомогу мешканцям громади, а також внутрішньо переміщеним особам, які зазнають домашнього або гендерно зумовленого насильства. Фахівці мобільної бригади проводять очні консультування щопонеділка та щочетверга 08.00 – 17.00, за адресою:

Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова 7/12 (приміщення управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради).

Телефон для отримання допомоги, попередніх консультацій :

+38(099)125-47-23.