МОНАСТИРИЩИНА СПОРТИВНА: МИХАЙЛО КУДИН – КЕРІВНИК ШАХОВО-ШАШКОВОГО КЛУБУ

Дата: 17.02.2023 11:52

Продовжуємо цикл матеріалів про тренерів-викладачів Монастирищенської дитячо-юнацької спортивної школи, вчителів фізичної культури, керівників спортивних гуртків, які готують наших спортсменів до змагань та перемог!

Хто вони - люди, які тренують, виховують і навчають наших дітей?

Михайло Антонович Кудин народився 29 червня 1951 року в с.Нове Місто.

Закінчив Монастирищенську середню школу, економічний факультет Львівського торгово-економічного інституту.

З 1972 по 1987 рік та з 1991 по 1998 рік працював в районному споживчому товаристві на посадах юрист-консульта, начальника оргвідділу, заступника голови, голови райкому профспілки працівників торгівлі.

З 1987 по 1991 рік – секретар райвиконкому, заступник голови районної ради.

З 2007 року по 2013 рік – начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, директор стадіону «Авангард».

З 2013 року по даний час – керівник шахово-шашкового клубу Будинку дитячої та юнацької творчості.

Кандидат в майстри спорту з шашок – 64, першорозрядник з шахів.

Шахи – найбільш поширена інтелектуальна гра у цілому світі, одна із захоплюючих настільних ігор. Вона не тільки цікава, але й корисна для розвитку логіки. Але гра в шахи це ще і творчість, яка з’являється тоді, коли бачиш на дошці красу шахових ходів, красу комбінування, різних пасток, коли з’являються непередбачувані ходи, атаки.

Михайло Антонович створює особливий мікроклімат та належні умови для роботи з обдарованими дітьми і це дає певні досягнення – підготовлено велику кількість шахістів.

Постійні заняття в клубі сприяють обміну шаховим досвідом, підвищенню майстерності, отриманню нових знань.

Шаховий клуб під керівництвом Михайла Кудина став епіцентром шахового життя нашої громади, де майже безперервно відбуваються змагання як дітей, так і дорослих. Це ще одна цікава відмінність шахів від інших видів спорту – це можливість брати участь у змаганнях шахістам різних вікових категорій. Дорослі, більш досвічені спортсмени, залюбки передають свій шаховий досвід молоді.

Завдяки своїй наполегливості, невтомній праці Михайло Антонович виховує гідне покоління юних шахістів та шашкістів громади.

________________________________________________________________________________________________

Монастирищенська ДЮСШ і надалі проводить свої тренування з таких видів спорту як футзал, футбол, настільний теніс, бокс та баскетбол.

Запрошуємо всіх охочих відвідати спортивні секції.

Дізнавайтесь деталі за номером телефону:  067-693-68-34.

Усі, хто бажає можуть записатися в шаховий гурток Будинку дитячої та юнацької творчості:  096-911-81-97.