Відбулося засідання міжвідомчого координаційного штабу щодо дотримання прав, свобод та законних інтересів внутрішньо переміщених осіб в Монастирищенській міській територіальній громаді

Дата: 17.02.2023 16:00

Завданням міжвідомчого штабу є вирішення проблемних питань пов’язаних з внутрішньо переміщеними особами (ВПО). За майже рік війни, Монастирищеною було прийнято понад 10 тисяч ВПО. З людьми, які переселилися із зон активних бойових дій та звернулися до міської ради, проводилася та продовжує проводитися робота щодо задоволення їх всіма необхідними першочерговими потребами. Зокрема, надання статусу ВПО, відновлення документів, медичне обслуговування, соціальна підтримка, проживання, освіта тощо.

Під час сьогоднішнього засідання членами штабу було обговорено нагальні питання, зокрема, допомогти ВПО, які проживають у місцях компактного поселення, соціалізуватися у нашій громаді