Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Для помічників міського голови та діловодів провели навчання з питань цивільного захисту

Дата: 22.02.2023 17:00
Кількість переглядів: 270

Сьогодні спеціалісти Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області, а саме завідувач Уманських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності III категорії Олександр Гребьонкін та майстер виробничого навчання курсів Олександр Борисов провели функціональні навчання та перевірку знань в сфері цивільного захисту помічників міського голови в селах і діловодів, уповноважених здійснювати консультативні функції з питань цивільного захисту.

 Навчання охопило широке коло питань, пов’язаних із забезпеченням цивільного захисту. Насамперед, слухачів було ознайомлено з усіма організаційними питаннями діяльності консультативних пунктів з питань цивільного захисту, нормативно-правовою базою щодо призначення, порядку їх створення та функціонування. Також були доведені заходи захисту населення в умовах воєнного стану. А саме: порядок забезпечення заходів цивільного захисту, організацію оповіщення та інформування населення про загрозу повітряної тривоги, порядок дій під час артилерійського обстрілу (бомбардування), мінної небезпеки чи при радіаційно-хімічній небезпеці, порядок укриття населення у захисних спорудах цивільного захисту, особливості здійснення евакуації населення та багато іншого.

 Проведено й перегляд відеороликів щодо мінної небезпеки, а також надання першої невідкладної домедичної допомоги при зупинці серця.

 Слухачами курсу було відпрацьовано індивідуальні завдання, дано відповіді на питання спеціальних підсумкових тестів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора