ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг із поводження з побутовими відходами на території Монастирищенської міської територіальної громади

Дата: 23.02.2023 15:20

Організатор конкурсу – виконавчий комітет Монастирищенської міської ради 19101, м. Монастирище, вул. Соборна, 121,  тел. 04746-2-51-21.

Прізвище, посада та номери телефонів осіб, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу – Балла О.П. – начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, житлово-комунального господарства та сільського господарства виконавчого комітету міської ради, тел. 04746-2-51-21.

Підстава для проведення конкурсу:

рішення виконавчого комітету Монастирищенської міської ради від 22.02.2023 № 34 «Про організацію проведення конкурсу з визначення виконавця послуг із поводження з побутовими відходами на території Монастирищенської міської територіальної громади».

Місце проведення конкурсу: 19101, м. Монастирище, вул. Соборна, 121.

Термін прийняття пропозицій: 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційній сторінці Монастирищенської міської ради в мережі інтернет: http//monastyrysche-gromada.gov.ua.

Дата та час проведення конкурсу: наступний день після закінчення терміну оприлюднення оголошення  о 10.00 год.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

- наявність матеріально-технічної бази;

- вартість надання послуг;

- досвід роботи з надання послуг із поводження з побутовими відходами;

- наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

Територія надання послуг: Монастирищенська міська територіальна громада.

Обсяг надання та перелік послуг: орієнтований річний обсяг вивезення побутових відходів з урахування великогабаритних відходів становить – 25,5 тис.куб.м /рік.

Строк надання послуг: не менше 5 років (у разі коли в конкурсі прийме участь один учасник – 1 рік).

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

конкурсні пропозиції учасників повинні подаватися особисто або надсилатися поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція. На конверті з конкурсною пропозицією повинно бути зазначено великими літерами «,КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ».

Пропозиції подавати за адресою: 19101, м. Монастирище, вул. Соборна, 121.

Кінцевий термін подачі документів: не пізніше ніж за 1(один) день до закінчення терміну оприлюднення оголошення.

Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.