В рамках підготовки до розробки Стратегії розвитку Монастирищенської міської територіальної громади на період до 2027 року відбулася нарада

Дата: 24.02.2023 15:30

В рамках підготовки до розробки Стратегії розвитку Монастирищенської міської територіальної громади на період до 2027 року, за дорученням міського голови Олександра Тищенка, відбулася нарада за участі керівників структурних підрозділів міської ради

Нараду розпочали хвилиною мовчання за полеглими Захисниками, які віддали життя за незалежність України.

Опісля присутні перейшли до обговорення винесених питань, зокрема, щодо важливості та необхідності розробки стратегічного плану громади та підготовки до першого засідання робочої групи з розробки Стратегії.

Тож, з метою врахування перспектив, наявних ресурсів та аналізу можливостей громади, прийнято рішення – провести збір статистичних, аналітичних даних в розрізі кожного населеного пункту. Це дасть можливість робочій групі побачити повний аналіз можливостей і ресурсів громади та розпочати роботу з планування розробки Стратегії.

Зазначимо, що до робочої групи входять члени виконавчого комітету, депутати міської ради, підприємці, представники громадськості, молоді, освіти, культури та медицини.

Із рішенням виконавчого комітету міської ради «Про затвердження Положення та складу робочої групи з розробки Стратегії розвитку Монастирищенської міської територіальної громади та Плану її реалізації на період до 2027 року» від 26.10.2022 №182 можна ознайомитися за посиланням;