Обірвалося земне життя знаного на Монастирищині агронома Андрія Гніденка

Дата: 27.02.2023 12:10

Гніденко Андрій Борисович народився 5 січня 1950 року в с.Тарнава Монастирищенського району. Після навчання у школі та служби в армії закінчив Немішаєвський технікум.

Свою трудову діяльність Андрій Борисович розпочав у 1973 році в с.Теолин із завідуючого дільницею. 50 років свого життя присвятив роботі на землі – протягом життя працював заступником голови косгоспу в с.Сарни, був головою колгоспу «Заповіт Леніна». Останні роки працював головним агрономом СФГ «Обрій».

Відповідальний, щирий, добрий – таким пам’ятатимуть Андрія Гніденка рідні, друзі, колеги – усі, хто його знав та любив.

Висловлюємо щирі співчуття родині чудового чоловіка та прекрасної людини. На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо ваше горе та разом з вами схиляємо голову в глибокій скорботі.

Вічна пам’ять…