Практикуми в бібліотеці

Дата: 01.03.2023 10:00

Однією з умов ефективної роботи бібліотек є якісне і правильне ведення бібліотечної документації. Бібліотека, зважаючи на вимоги сьогодення, має бути сучасним культурним майданчиком села для проведення цікавих заходів,  дозвілля, спілкування. Серед важливих напрямів роботи – надання інформаційних послуг, максимальне розкриття та актуалізація фондів, упорядкування документів, що зберігаються в бібліотеках.

На індивідуальних консультаціях – практикумах розглядаються конкретні питання тієї чи іншої філії Монастирищенської публічної бібліотеки, розбираються основні аспекти обліку книжкового фонду, ведення сумарної книги, щоденників роботи згідно ЕСМaР, складання актів по списанню, ведення сторінки бібліотеки в соціальній мережі Фейсбук, висвітлення діяльності бібліотеки та популяризація книжкового фонду, підготовки та проведення масових заходів. Консультації бібліотекарям філій надали спеціалісти головної публічної бібліотеки: директор ПБ Валентина Григораш, бібліотекар Інтернет центру Надія Павлюк, бібліотекар відділу комплектування та обробки літератури Наталя Грицай, бібліотекар відділу єдиного фонду Лариса Мішечко.