Продовжуємо підтримувати захисників

Дата: 01.03.2023 18:00

Поки наші воїни на лінії вогню творять нову історію, ми забезпечуємо їм надійний тил.

Вчергове Монастирищенська міська рада спільно із спілкою сільгосптоваровиробників, викладачами та здобувачами освіти Монастирищенського професійного ліцею, небайдужими жителями громади виготовили та передали нашим захисникам на Схід пічки-буржуйки.

Вмотивованість і бойовий дух наших захисників надзвичайно потужний. І завдяки таким Героям ми неодмінно виженемо ворога з нашої рідної землі, адже лише спільна, злагоджена робота органів влади, волонтерів та військових щодня наближає нас до Перемоги.

Дякуємо всім, хто не залишається осторонь та підтримує українську армію! Щира подяка підприємцю Роману Доманіцькому за надані матеріали для буржуйок та колективу професійного ліцею, що долучаються до виготовлення пічок.

Дякуємо нашим захисникам, що тримають небо над нами!

Слава Україні!

Разом до Перемоги!