Комісія з питань захисту прав дитини провела чергове засідання

Дата: 03.03.2023 13:00

Сьогодні, 3 березня, під головуванням заступника міського голови Зоряни Заворотної відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Монастирищенської міської ради.

На засіданні було заслухано чотири питання, а саме:

• про доцільність позбавлення батьківських прав жительки селища Цибулів, відносно малолітніх дітей;
  • про можливість передачі малолітньої дитини для подальшого виховання матері;
  • про надання дозволу матері на укладання договорів оренди земельної ділянки, по ½ частки якої належить на праві власності її малолітнім дітям;
  • про затвердження та перегляду індивідуального плану соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, що потрапили в складні життєві обставини.

У результаті засідання, членами комісії, в межах компетенції та повноважень, були прийняті відповідне рішення та надані рекомендації.