Хай Шевченкове слово звучить і перемагає

Дата: 03.03.2023 15:31

Саме під таким гаслом в Монастирищенській публічній бібліотеці відбувся творчий захід – обласний проект сценічних читань «Ми – з України» присвячений 209-й річниці від дня народження Великого Кобзаря.

Захід об’єднав у стінах бібліотеки найпалкіших поціновувачів Шевченкового слова не лише з Монастирищини, а й Смілянщини та інших областей країни.

Тож сьогодні Тарасові вірші лунали із вуст як дорослих, досвідчених читців-письменників так і зовсім юних молодих людей та дітей.

Це був прекрасний творчий захід. Учасники-читці зібрання отримали не лише приємні враження, а й чудові подарунки та Подяки і, звичайно ж, фото на згадку.