Монастирищенська громада попрощалася з Героєм

Дата: 12.03.2023 15:03

Сьогодні в нашій громаді знову скорботний день.

Страшна, жорстока війна забрала життя нашого Героя-захисника, воїна Збройних сил України Люляви Олега Георгійовича.

Загиблого Героя зустрічали монастирищани, які вистроїлися «живим коридором»,   ставши на коліно та схиливши у скорботі голову на знак великої пошани.

Олег Георгійович народився 7 жовтня 1985 року в м. Гадяч Полтавської області. Ріс, навчався і жив  у Монастирищі.

Шкільні роки його пройшли у Монастирищенській школі № 1.

Після закінчення школи вступив до Кременчуцького технікуму, де здобув спеціальність механіка. Далі навчався в Полтавському педагогічному університеті.

Працював у навчально-виробничому комбінаті майстром з водіння. Потім була робота в АТП-17140, в магазині «Меблі» та водієм таксі.

Все своє життя Олег Георгійович був за кермом автомобіля. Це була його стихія, де він почував себе комфортно.

Коли біда прийшла в Україну, Олег, не вагаючись, у перші ж дні пішов до військкомату та записався до роти охорони. Спочатку ніс службу в Монастирищі, а потім була  передова.

Відважний боєць  захищав кордони від ворога і його найманців. І понад усе бажав миру на Україні і найшвидшого повернення додому, до дружини та доньок, яких любив понад усе.

Олег проявив мужність, сміливість, героїзм. Він не злякався, не заховався, не втік, а свідомо пішов захищати рідну землю, нас з вами, наших дітей,  і віддав найдорожче – своє життя.

Герою було лише 37 років. Молодий, щирий і привітний, розумний і активний. Людина честі та принципів. Таким знали його рідні, друзі і запам’ятає Україна.

Співчуваємо родині загиблого Захисника України, віддаємо шану його героїчному подвигу! Надто дорогою ціною дається нам Перемога над російським агресором.

Особистий внесок Олега  у майбутню перемогу України – неоціненний. Добрий, світлий спомин про загиблого захисника нашої Батьківщини, про хлопця, який віддав життя за Україну, золотими літерами буде вписано в історію нашої громади.

На честь загиблого воїна військові здійснили три залпи… Спи спокійно, дорогий наш захисник.

Не пробачимо ворогу жодного забраного життя!

Вічна пам’ять і слава українському Герою!

Вічна пам'ять усім захисникам, хто пішов у вічність…

Царство небесне полеглому Захисникові України.