Монастирищина попрощалася з Героєм Олександром Бідним

Дата: 14.03.2023 14:03

14 березня  Монастирищенська  громада провела в останню дорогу вірного сина України, який загинув на передньому краї боротьби з російськими загарбниками – Бідного Олександра Івановича.

Монастирищани «живим коридором» зустрічали процесію з полеглим Героєм.

Безліч живих квітів лягло на дорогу перед траурним кортежем на знак людської вдячності і пошани до подвигу захисника.

Олександр Іванович народився 1 червня 1982 року в с.Лукашівка. Тут навчався в школі.

Після закінчення школи в 1999 році втупив до Київського профтехучилища, де здобув спеціальність автомеханіка.

Проходив строкову службу в Збройних силах України.

Після служби тривалий час працював у м. Бровари охоронцем, на будівництві в приватній фірмі.

З початком повномасштабного вторгнення рашистських загарбників він, не вагаючись, кинувся боронити беззахисних людей від окупантів, тієї дикої орди, яка увірвалася у мирне життя українського народу, щоби вбивати, ґвалтувати, знущатися та руйнувати усе навколо.

Олександр у запеклих боях нищив російську нечисть, відважно бився за свою землю і волю.

Він не боявся, йшов уперед, тому що за спиною — найдорожчі люди, зокрема,  і єдиний син.

Однак ціна незламності для нас надто висока. Ми платимо життями наших кращих людей. На щиті додому повернувся воїн, який став на захист рідного краю та віддав своє життя за майбутнє України.

9 березня 2023 року наш Герой загинув у бою.

У мить прощання на кладовищі звучав Державний Гімн України та постріли пам’яті.

Сліз не стримував ніхто, бо в цій біді немає байдужих.

Герої не вмирають. Це не просто слова. Їхня душа відчувається в кожному нашому подиху, в кожному стукоті серця. Вони залишаються з нами – щоб ми пам’ятали, якою ціною заплачено за кожний наш ранок, за кожний день.

І щоб не пробачили - ні ми, ні наступні покоління.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

Світла пам’ять Герою!