Сьогодні роковини загибелі солдата, навідника 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців Владислава Мороза

Дата: 05.04.2023 08:56

Мороз Владислав Володимирович народився 14 липня 1997 в с.Халаїдове, Монастирищенського району.

Після закінчення Владиславом першого класу школи, родина перебралась до Данилівки, що на Київщині. Закінчив Національний транспортний університет, за фахом — архітектор-дизайнер.

23 листопада 2020 року призваний за контрактом на військову службу.

Учасник Операції об'єднаних сил на території Донецької та Луганської областей з 2020 року.

Загинув 5 квітня 2021 р. від наскрізного кульового поранення грудної клітки під час обстрілу позицій ЗСУ зі стрілецької зброї та великокаліберних кулеметів зі сторони окупованого с. Спартак Ясинуватського району Донецької області. Сталося це близько 19.55 в районі позиції «Зеніт». Йому оперативно надали першу медичну допомогу й евакуювали до лікувального закладу, де, попри намагання лікарів врятувати його життя, він помер.

Указом Президента України № 202/2021 від 20 травня 2021 року, "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Ми схиляємо голови і пам’ятаємо його хоробрість, відвагу та мужність, з якою він захищав нашу державу!..

Вічна слава Владиславу Морозу!

Ми пам’ятатимемо усіх наших Героїв!

Тих, хто першим зупинив ворога у 2014 році.

Тих, хто усі ці роки стримував збройну агресію та боронив східні регіони України!

Тих, хто з лютого минулого року воює за Україну і за кожного українця!

Ми переможемо заради наших захисників!

Слава Україні! Героям Слава!