Проєкт рішення виконавчого комітету міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для всіх категорій споживачів, які надає КП «МВУЖКГ»

Дата: 07.04.2023 09:00

Виконавчий комітет Монастирищенської міської ради публікує  проєкт рішення виконавчого комітету міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для всіх категорій споживачів, які надає КП  «МВУЖКГ».

Пропозиції та зауваження приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом 10 (десяти) робочих днів з 07.04.2023.

Надсилання зауважень і пропозицій здійснюється відповідно до чинного законодавства у письмовій формі на поштову адресу Монастирищенської міської ради: 19101, Черкаська область,  м. Монастирище, вул. Соборна, 121.

Телефон для довідок: 2-51-21.

Проєкт рішення