До уваги внутрішньо переміщених осіб працездатного віку та звільнених з полону осіб!

Дата: 13.04.2023 14:10

Ви можете отримати ваучери на навчання за робітничою професією на суму 26840 гривень, які збільшать ваші шанси працевлаштуватися за обраною спеціальністю!

Доступні понад 70 професій і спеціальностей, за якими можна отримати ваучер - документ, за допомогою якого повністю або частково оплачується вартість навчання у закладах освіти. Серед спеціальностей є: тракторист, взуттєвик з ремонту взуття, швачка, комп’ютерна інженерія, кондитер та багато інших. Весь перелік доступний за посилання https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0946-20#Text

Вказані категорії громадян можуть звернутися до центру зайнятості для отримання ваучера на навчання, якщо вони:

• не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні;
  • не отримували ваучер раніше;
  • не проходили протягом останніх 3 років перепідготовку коштом Фонду державного соціального страхування на випадок безробіття;
  • мають професійну (професійно-технічну), фахову передвищу або вищу освіту.

Додаткову консультацію можна отримати за номером телефону спеціалізованого кар’єрного радника Монастирищенського управління Уманської філії Черкаського обласного центру зайнятості 098-051-50-32.