Про інвестиційну програму КП "Теплокомуненерго" м. Монастирище

Дата: 24.05.2023 09:35

Порядком  розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб'єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення   передбачено,  що  інвестиційна програма  формуються  на  період  тривалістю 12 місяців в який планується придбання робіт, товарів та послуг, які спрямовані на оновлення основних фондів, підвищення ефективності виробництва, забезпечення обліку природних та енергетичних ресурсів, обсягів реалізації послуг; оптимізації технологічних витрат та втрат теплової енергії; підвищення якості надання послуг, рівня організації виробництва та інше.

КП "Теплокомуненерго" м. Монастирище  сформувало  нову інвестиційну програму у сумі 1615,5 тис. грн. спрямовану на придбання обладнання, робіт та послуг, яка дасть змогу  забезпечити споживачів тепловою енергією в  період воєнного стану  при перебоях в постачанні природного газу та електроенергії.

Інвестиційна програма приведена нижче. Пропозиції і зауваження  приймаються протягом 14 днів з дня опублікування  за  адресою  підприємства по вул.. Суворова,3 або за тел..  2-59-21.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

Фінансовий план використання коштів для  виконання  інвестиційної програми та  їх урахування у структурі тарифів на 12 місяців

Пояснювальна записка до інвестиційної програми

КП «Теплокомуненерго» м. Монастирище

Метою інвестиційної програми  на 2023рік  є наступне:

1.Заміна  трубопроводів до будинків по вул. Жовтнева, 13а,  Івана Богуна 1,  Івана Богуна, 3а  через ТК 29  та ТК 30.

2. Придбання дизельного двигуна PD6102 TL. 165 kW. 3000 rpm для роботи котельні у випадках відключення електроенергії.

4. Придбання для дизельного генератора НС264Е, 68kW вентилятора і радіатора (доукомплектація).

6. Придбання блоку захисту на електродвигуни  УБЗ-302м, 2шт.

7. Придбання котла водогрійного КВр (KV) – 2,0 на твердому паливі.

8. Кошти на витрати пов'язані з монтажем та пуском  котла водогрійного КВр (KV) – 2,0.

На  передбачені  інвестиційною  програмою  заходи  підприємству  необхідно  1615,5 тис. грн. Ці  кошти  підприємство  планує  отримати  за  рахунок  амортизаційних  відрахувань у сумі  462,4  тис. грн.  та 1153,1 тис. грн.  від прибутку після  оподаткування  в    структурі  тарифів.

Директор                                   С.П.Крохмальний

Опис заходів

КП «Теплокомуненерго»   м.  Монастирище  на 2023 рік

Інвестиційна програма на 2023р. передбачає:

1.Заміна  теплової мережі до будинків по вул. Жовтнева,13а,  Івана Богуна,1,  Івана Богуна, 3а  через  ТК 29  та ТК 30. Вартість 248898 грн.

2. Придбання дизельного двигуна PD6102 TL. 165 kW. 3000 rpm. Вартість 327996 грн.

3. Придбання частотних перетворювачів для димососа, вентилятора і насоса живлення. Вартість 105613 грн.

4. Придбання для дизельного генератора вентилятора і радіатора (доукомплектація). Вартість 9778 грн.

5. Придбання насосу мережного Perdolo HFm 70B  220в на котельню по вул. Соборна,5. Вартість 12879 грн.

6. Придбання блоку захисту на електродвигуни УБЗ-302м, 2шт. Вартість 10350 грн.

7. Придбання котла водогрійного КВр (KV) – 2,0 на твердому паливі. Вартість 500000 грн.

8. Витрати пов'язані з монтажем та пуском  котла водогрійного КВр (KV) – 2,0.  Вартість 400000 грн.

Всього  на  виконання  передбачених  заходів  необхідно  1615514  грн.  без  урахування  ПДВ.

Економічний  ефект  від  виконання  інвестиційної  програми буде отримано  за рахунок вигоди від зростання капіталізації основних фондів (збільшення амортизаційних відрахувань) складе   95,7 тис. грн.. в рік.

Директор                                    С.П.Крохмальний