Шановні мешканці громади, учасники робочої групи з розробки Стратегії розвитку Монастирищенської міської територіальної громади!

Дата: 24.05.2023 10:31

У четвер, 01 червня 2023 року, о 11:00 у великій залі Будинку Рад Монастирищенської  міської ради за адресою: м. Монастирище, вул. Соборна,121 відбудеться перше засідання робочої групи з розробки проєкту Стратегії розвитку Монастирищенської міської територіальної громади на період до 2027 року.

Метою заходу є ознайомлення присутніх з алгоритмом розробки Стратегії розвитку, основними етапами стратегічного планування  та роллю кожного з учасників.

Запрошуємо громадськість долучитися до розробки Стратегії розвитку Монастирищенської міської територіальної громади на період до 2027 року.

Плануймо своє майбутнє разом!!!