У ПРАЦІВНИКІВ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

Дата: 26.05.2023 10:30

27 травня 2023 року відзначається День екстреної медичної допомоги.

З цієї нагоди міський голова Олександр Тищенко разом із заступником Зоряною Заворотною привітав працівників бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги та виїзних консультативних бригад Монастирищенської підстанції.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, кваліфіковане надання медичної допомоги жителям громади та з нагоди Дня екстреної медичної допомоги Олександр Тищенко вручив працівникам «екстренки» почесні грамоти, грошові винагороди та побажав сил, витримки і наснаги.

Відзначення професійного свята наших лікарів, фельдшерів, парамедиків, диспетчерів, водіїв та екстрених медичних техніків - черговий привід сказати кожному з вас – велике ДЯКУЮ за кожне врятоване життя, за відданість справі, за служіння людям та своїй країні!

Дякуємо, що першими приходите нам на допомогу!