У Монастирищенській громаді продовжується ремонт доріг

Дата: 06.06.2023 15:26

За дорученням міського голови Олександра Тищенка розпочато ямковий ремонт ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення 0241217 Монастирище-Копіювата-Конельські Хутори-(/М-05/Бузівка-Нестерівка) Конельська Попівка (0+700-12+600) на відрізку від м.Монастирища до в’їзду в с.Леськове. Хоча ця дорога перебуває на балансі Державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» й ремонтувати її мають балансоутримувачі, але кошти не виділяються через військову агресію рф проти України, а дорога стає все небезпечнішою кожного дня. Тому, щоб зберегти дорожнє покриття міська рада вирішила провести ямковий ремонт найбільш проблемних ділянок шляху, що дасть змогу безпечніше пересуватися автомобільному транспорту та автобусам.

Роботи виконують працівники КП «Монастирищенський автодор». Матеріали придбані за кошти бюджету громади.