Читаємо - літо зустрічаємо

Дата: 09.06.2023 15:06

Мрія кожної дитини - це літні канікули, а літо прекрасна пора для розваг, відпочинку та читання. А в книжок, як відомо, канікул немає.

Монастирищенська бібліотека для дітей гостинно відчиняє свої двері та запрошує провести літні канікули змістовно, цікаво у колі улюблених літературних героїв.

"Читаємо - літо зустрічаємо" - саме таку назву мають літні читання, які розпочались у нашій книгозбірні.

Впродовж першого літнього тижня у нас справжня весела тусня: "Літо, літечко прийшло всім розваги принесло".

Дорогі наші, читачі на вулиці літо, поруч вірні друзі, а для повної гармонії не вистачає цікавої книги, яку ви можете обрати у нас в бібліотеці!

Літо лише почалося, пропонуємо вам провести його змістовно та весело! У нашій бібліотеці на вас чекають різноманітні заходи, книжкові виставки, полички з програмовою та рекомендованою літературою для читання влітку!

Читайте, надихайтеся на незабутні літні місяці! Відпочинок з книгою - це завжди пізнавально, весело і цікаво!