У Монастирищенській лікарні новий директор

Дата: 11.07.2023 11:27

Сьогодні міський голова Олександр Тищенко представив трудовому колективу КНП «Монастирищенська багатопрофільна лікарня» нового директора. Ним став Ігор Михайлович Григоренко, який має великий управлінський досвід в галузі охорони здоровʼя.

Вітаючи Ігоря Михайловича з важливим призначенням, Олександр Михайлович побажав йому успіхів у роботі задля збереження та розвитку закладу. Також міський голова подякував попередньому керівнику – Наталії Іванівні Мороз, за її внесок у розвиток медицини Монастирищини та віддану працю на посаді директора багатопрофільної лікарні.

Зазначимо, що Наталія Іванівна залишиться працювати в лікарні, але вже на посаді медичного директора.

Щиро вітаємо Ігоря Михайловича з призначенням і бажаємо професійних здобутків та успішного вирішення проблем, які постають в галузі охорони здоров’я у час війни та реформ.

Віримо, що спільними зусиллями медицина громади стане кращою та якіснішою.