Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Підтримка та сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб

Дата: 12.07.2023 15:10
Кількість переглядів: 96

З метою підвищення рівня інформованості внутрішньо переміщених осіб щодо можливостей працевлаштування та інших послуг служби зайнятості, працівниками Монастирищенського управління Уманської філії Черкаського обласного центру зайнятості було організовано черговий виїзний захід до місць перебування та проживання внутрішньо переміщенних осіб у Монастирищенській громаді.

Окрім Лукашівського МКП, стало прихистком для внутрішньо переміщених осіб з Донецької, Луганської та Запорізької областей і мальовниче село Княжа Криниця, де наразі перебуває 78 переміщених осіб, з них 42 особи працездатного віку. Певна кількість внутрішньо переміщених осіб на даний час займається збором лохини в місцевого фермера.

Але разом з тим громадяни не завжди мають можливість належним чином реалізовувати власні трудові потреби та права, саме тому учасникам заходу повідомлено про основні напрямки діяльності служби зайнятості.      

В заході взяли участь 11 внутрішньо переміщених осіб. Під час заходу  обговорювалися наступні питання:

  • як отримати статус безробітного;
  • як отримати ваучер на навчання;
  • як здобути нову професію чи перекваліфікуватися;
  • як отримати мікрогрант та розпочати власну справу;
  • інформація стосовно актуальних вакансій тощо.

Проведення виїзних прийомів дає можливість всім громадянам, які не можуть самостійно дістатися до регіонального центру зайнятості, отримати необхідну інформацію стосовно реалізації себе на місцевому ринку праці.

Приємним сюрпризом для представників служби зайнятості став приклад переселенки з Луганської обл. Браславської Олени Вікторівни. Перебуваючи в стресовому стані, Олена Вікторівна змогла зменшити його вплив на організм через малювання. Проте ця жінка не просто малювала, вона вже оформила весь перший поверх місцевої школи неперевершеними малюнками і розпочала роботу на другому поверсі. Окрім того, вона неодноразово організовувала за допомогою селян благодійні розпродажі своїх витворів мистецтва та всі виручені кошти відправляла на допомогу ЗСУ. Відтепер Монастирищина може пишатися не лише своїми земляками!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора