Монастирищенська міська громада
Черкаська область, Уманський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Монастирищенської міської територіальної громади

Дата: 29.06.2023 10:00
Кількість переглядів: 92

Фото без опису

Назва об’єкта оцінки: Нежитлова будівля

Адреса об’єкта оцінки: вул. Незалежності,3   с.Терлиця  Уманський район Черкаська область   

Мета проведення експертної грошової оцінки: визначення ринкової вартості нерухомого майна з метою передачі у приватну власність шляхом продажу. 

Замовник незалежної оцінки: виконавчий комітет Монастирищенської міської ради

 

Порядок подачі документів та вимоги до претендентів для участі у конкурсі:

Претенденти подають до Монастирищенської міської  ради конкурсну документацію. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи – підприємця, який подає конкурсну документацію. До підтвердних документів, поданих на конкурс із відбору суб'єктів оціночної діяльності, належать:

  • заява на участь у конкурсі (додаток 1);
  • копія установчого документа претендента;
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;
  • письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;
  • копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності та копія ліцензії на виконання землеоціночних робіт, видана центральним органом виконавчої влади з питань земельних ресурсів (у разі оцінки об'єкта приватизації разом із земельною ділянкою, на якій він розташований);
  • інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо)  (додаток 2).

Усі документи та копії документів посвідчуються підписом керівника суб’єкта оціночної діяльності та скріплюються печаткою (для юридичних осіб).

 

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

 

Конкурсну документацію слід подати до Монастирищенської міської ради до 13.07.2023 року (включно) за адресою: 19101, м.Монастирище, вул.Соборна, 117.

 

Конкурс буде проведено 14 липня  2023 року, о 10.00 годині, у приміщенні Монастирищенської міської ради, вул.Соборна, 121, в малій залі засідань.

 

Телефон для довідок 097-52-43-187.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора