27 липня відбудеться друге засідання робочої групи з розробки проєкту Стратегії розвитку Монастирищенської міської територіальної громади

Дата: 24.07.2023 16:21

Шановні мешканці громади, учасники робочої групи з розробки Стратегії розвитку Монастирищенської міської територіальної громади!

У четвер, 27 липня 2023 року, о 10:00 у великій залі Будинку Рад Монастирищенської  міської ради, за адресою: м. Монастирище, вул. Соборна,121 відбудеться друге засідання робочої групи з розробки проєкту Стратегії розвитку Монастирищенської міської територіальної громади на період до 2027 року.

Метою заходу є планування сценаріїв розвитку громади та визначення стратегічного бачення громади.

Запрошуємо громадськість долучитися до розробки Стратегії розвитку Монастирищенської міської територіальної громади на період до 2027 року.

Плануймо своє майбутнє разом!!!