Відбулися заходи з нагоди Дня Української Державності

Дата: 28.07.2023 14:30

З нагоди Дня Української Державності у Монастирищенські громаді відбулося урочисте підняття Державного Прапору та покладання квітів до підніжжя пам’ятного знаку Героям-землякам, які загинули під час російсько-української війни.

Також сьогодні у Свято-Миколаївському соборі отець Валентин провів спільну молитву за Україну та її нескорених Дітей!

Низький уклін і світла пам'ять всім і кожному, хто в різні часи самовіддано стверджував українську державність, жертовно віддаючи життя за неї. Вічна пам'ять і шана загиблим Героям сьогодення!

Безмежна вдячність нашим Захисникам за захист української державності, незалежності та свободи!

Ми вистоїмо! Ми переможемо! Наша Батьківщина знову розквітне величною незалежною європейською державою.

Слава Україні! Її Героям лава!