Графік виїздів мобільної бригади КНП «Монастирищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» на серпень  2023 року

Дата: 31.07.2023 15:03

Мобільний медичний пункт, отриманий Монастирищенським ЦПМСД від Червоного Хреста здійснює щоденні виїзди в населені пункти громади, де о 13:00 год. розпочинає здійснювати прийом пацієнтів згідно графіка.

Нагадаємо, у складі мобільної бригади працює лікар загальної практики сімейної медицини КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Халаман Алла Анатоліївна.

Тож запрошуємо внутрішньо переміщених осіб, людей похилого віку, маломобільні групи населення та усіх, хто потребує первинного огляду та не може звернутися до лікаря безпосередньо в Центрі первинної медико-санітарної допомоги, звертатися до лікаря мобільної бригади у своєму населеному пункті. Скористайтеся можливістю отримати кваліфіковане обстеження, консультацію лікаря та безкоштовні ліки, згідно призначення.

Потурбуйтесь про своє здоров‘я та здоров‘я рідних!