Презентуємо нову збірку поезій

Дата: 25.07.2023 16:30

Монастирищенська публічна бібліотека дякує українському письменнику, поету, філологу Олександру Козинцю за те, що обрав нашу книгозбірню в числі 50 бібліотек України для подарунка — поетичної збірки «Universum»!

Олександр Козинець як молодий письменник отримав грант Президента України для підтримки видання збірки поезій, яка вийшла друком цього року у Львові. Це десята у творчому доробку автора книга, тому вона містить десять розділів з вибраних віршів, написаних упродовж десяти років (2010-2019).

«Universum» — це збірка сповідь, в якій представлено внутрішній світ: крихкий, плинний, мінливий, але глибокий. Світ автора, в якому він впродовж десяти творчих років зростав, мудрішав, зміцнював дух. «Universum» — вірші світла, багатьох підтримають та зігріють.

Дякуємо автору за теплі слова та подаровану книгу! Запрошуємо читачів Монастирищенської публічної бібліотеки до знайомства з новою поетичною збіркою!