«ЖИВИЙ КОРИДОР» ДЛЯ ЗУСТРІЧІ ГЕРОЯ БОГДАНА ТИМОШЕНКА

Дата: 02.08.2023 12:00

Просимо мешканців громади гідно зустріти полеглого Захисника!
3 серпня відбудеться прощання із загиблим Воїном, жителем с. Бачкурине, Богданом Ігоровичем Тимошенком.
Зустрінемо нашого Героя та встелимо його останній шлях додому квітами.
Церемонія прощання із Воїном розпочнеться об 11:00 год в м. Монастирище, де проживає його мама. Поховають Героя на Летичівському кладовищі, де спочиває його батько.
Просимо завтра, 3 серпня, о 09:40, створити «живий коридор», починаючи від повороту на село Попудня (зі сторони м. Христинівка), с. Попудня, с. Сарни, с. Бачкурине, с. Кудинів Ліс, с. Нове Місто по вул. Київській, м. Монастирище по вул. Соборній (ранковий ринок, центральна площа), вул. І. Франка, вул Т. Г. Шевченка (до будинку мами Героя) і в зворотньому напрямку до Летичівського кладовища (школа №5, вул. Михайла Грушевського).
Від села Бачкурине будуть організовані автобуси для жителів громади, які хочуть долучитися до церемонії прощання з загиблим Воїном.
Велике прохання організуватись, взяти Державні Прапори та з усіма почестями вшанувати полеглого за наші з вами життя Героя!
Світла пам'ять воїну!