Відділ соціальної політики та охорони здоров'я Монастирищенської міської ради інформує:

Дата: 07.08.2023 11:20

Нагадуємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2023 р. № 248 "Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах" запроваджено в дію реалізація експерементального проєкту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, а це окремі санаторії у Трускавці та Миргороді, певних соціальних послуг деяким категоріям населення.

Мова йде про осіб похилого віку та осіб з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися з територій, на яких ведуться (велися) активні бойові дії, в тому числі житло яких зруйноване або непридатне до проживання.

У межах реалізації зазначеного проєкту передбачено безоплатне надання чотирьох соціальних послуг:

- надання притулку;
- підтримане проживання;
- стаціонарний догляд;
- соціальна адаптація.

Умовою надання соціальних послуг є наявність довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.