Дата: 08.08.2023 11:35

Zoom-конференція відбудеться 9 серпня об 11:00 у приміщенні міської ради за адресою: м. Монастирище, вул. Соборна, 122 (2 поверх).

Також, повідомляємо, що 9 серпня в приміщенні Уманського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, яке знаходиться за адресою м. Христинівка, вул. Першотравнева, 15а, о 12:00 спеціалісти управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області проведуть особистий прийом громадян з метою підвищення рівня їх поінформованості у сфері захисту прав споживачів, надання консультацій та семінарів із суб’єктами господарювання з питань діючого законодавства.

Тож запрошуємо всіх бажаючих.