Відбулися щорічні змагання з пляжного волейболу

Дата: 14.08.2023 10:45

13 серпня на території «Юності» за сприяння міського голови Олександра Тищенка пройшли щорічні змагання з пляжного волейболу на кубок Монастирищенської міської територіальної громади серед змішаних пар. Ініціатором проведення змагань став Михайло Панченко, він же був головним суддею.

Недільний ранок виявився відмінною нагодою для спільноти волейболістів виявити свій спортивний потенціал і змагальний дух під час захоплюючого турніру із пляжного волейболу. Цей захід, допомігши підкреслити важливість активного способу життя, зібрав разом сім команд: «Авіон-1» та «Авіон-2» з міста Умань і «Росинка», «Стандарт», «Форум», «Незламні» та «Аватар» із нашої громади.

На палючому сонці команди боролися не лише за перемогу, але і демонстрували вдалі комбінації гри, взаємопідтримку та взаєморозуміння. Змагання закінчилися понад вечір.

Трофеї та нагороди стали важливою частиною цього заходу. Переможці та призери були відзначені кубком, медалями, грамотами та грошовими призами Монастирищенської міської ради.

Тож, за власні досягнення, в підсумку:

1 місце  посіла команда з Умані – Кузьмина Мірра та Білий Ілля;

2 місце  команда «Стандарт» – Лоєцька Юлія та Полонський Ростислав;

3 місце  команда «Незламні» – Єрмакова Світлана та Поліщук Василь.

Турнір став чудовою нагодою для молоді об'єднатися навколо спільного виду діяльності – спорту.

І все це завдячуючи нашим славним ЗСУ, які щодня захищають нас від ворога. Віримо в Перемогу!

Фото Михайла Панченка.